pl en
 Menu

Usługi

Zajmujemy się wykonywaniem haftów i nadruków na wykrojach i wyrobach gotowych, takich jak: odzież (reklamowa, sportowa i robocza), czapki, torby, plecaki, ręczniki, pościel itd..

Haft komputerowy


Jest najtrwalszą i najbardziej elegancką metodą oznakowania odzieży. Do jego wykonania potrzebny jest program hafciarski, który wykonujemy sami, lub korzystamy z programu dostarczonego przez klienta.
Oprócz haftu bezpośredniego, wykonujemy również haftowane naszywki, emblematy, tarcze szkolne, herby oraz identyfikatory imienne.

Folia termotransferowa typu (flex, flock, odblask) 

Jest to folia wycinana przez ploter tnący na podstawie projektu graficznego w formie grafiki wektorowej. Tak przygotowane logo wgrzewane jest za pomocą prasy o wysokiej temperaturze.
Nadruk wykonany w ten sposób jest trwały i niezwykle dokładny.

 

Druk Solwentowy

Druk solwentowy pozwala na pełnokolorowy nadruk na odzieży z dokładnym odzwierciedleniem przejść tonalnych. Druk wykonywany jest przez ploter drukujący, wycinany, oraz wgrzewany za pomocą prasy termotransferowej.

Technika ta pozwala nam również wykonywać naklejki pełnokolorowe w dowolnym kształcie oraz z wykorzystaniem różnych folii samoprzylepnych - od klasycznych naklejek po samochodowe. Po pełną ofertę naklejek dostosowanych do Państwa potrzeb zapraszamy do kontaktu w formularzu.

 

Powyższe oznakowania wykonujemy na odzieży i tkaninach powierzonych przez klienta, jak również istnieje możliwość zamówienia jej w Naszej firmie. W tym celu zapraszamy do zakładki „OFERTA”. W przypadku pytań proszę wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce „KONTAKT”

Szybki Kontakt

 

TAMBOR S.C.

Aneta Trafalska Tomasz Trafalski

 

ul. Słoneczna Dolina 6,

83-010 Straszyn

 

tel: 58 692-88-00

      58 682-04-17

e-mail: biuro@tambor.com.pl

 

 

Aneta Trafalska:

tel. kom.: 508 367 421

 

Tomasz Trafalski:

tel. kom.: 506 080 815